Studia I II stopnia oraz jednolite magisterskie

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI SPOŁECZNYMI, II stopnia zaoczne

Szczegóły
Kod ZPS-K-Z2
Jednostka organizacyjna Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów Zarządzanie projektami społecznymi
Forma studiów Niestacjonarne (zaoczne)
Poziom kształcenia Drugiego stopnia
Limit miejsc 30
Czas trwania 2 lata
Wymagany dokument
  • Dyplom inżyniera, dyplom licencjata, dyplom magistra lub równoważny dokument, dyplom zagraniczny uprawniający do podjęcia studiów II stopnia
  Zadaj pytanie
Tura 1 (02.06.2025 00:00 – 20.09.2025 23:59)

DYPLOM POLSKI

Do podjęcia studiów uprawia dyplom licencjacki, inżynierski lub magisterski dowolnego kierunku studiów.

O kolejności przyjęć decyduje lista rankingowa sporządzona na podstawie średniej ocen ze studiów.

DYPLOM UZYSKANY ZA GRANICĄ

Rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca poziom wiedzy i zainteresowania problemami politycznymi i społecznymi Polski i świata oraz kompetencji kandydata do studiowania na kierunku zarządzanie projektami społecznymi na poziomie studiów drugiego stopnia. Rozmowa punktowana jest w skali 0-10 punktów. Do pozytywnego zaliczenia rozmowy wymagane jest uzyskanie co najmniej 5 punktów.

Na studia zostaną przyjęte osoby, które uzyskają najwyższą punktację w ramach ustalonego limitu miejsc.

CUDZOZIEMCY

Rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca poziom wiedzy i zainteresowania współczesnymi problemami społecznymi Polski i świata oraz sposobami ich rozwiązywania, mająca na celu sprawdzenie kompetencji kandydata do studiowania na kierunku zarządzanie projektami społecznymi. Rozmowa punktowana w skali 0-10. Wynik pozytywny wymaga otrzymania przynajmniej 5 punktów.
Na studia zostaną przyjęte osoby, które uzyskają najwyższą punktację w ramach ustalonego limitu miejsc.

UWAGA!
Rozmowa kwalifikacyjna nie potwierdza znajomości języka polskiego na poziomie B2.

 

Uniwersytet Wrocławski w procesie rekrutacji nie bierze pod uwagę ocen z dyplomu oraz nie przelicza ocen z dyplomu. Rekrutacja odbywa się na podstawie dokumentu uprawniającego do przyjęcia na studia w oparciu o zasady rekrutacji opisane w zakładce CUDZOZIEMCY.

OPŁATA REKRUTACYJNA 

Opłata rekrutacyjna wynosi 85 złotych za rejestrację za każdy wybrany w systemie IRK kierunek/specjalność, poziom i formę studiów. Jeżeli kandydata obowiązuje egzamin pisemny, egzamin ustny lub rozmowa kwalifikacyjna, opłata rekrutacyjna wynosi 100 złotych.

Kandydat wnosi opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto, którego numer generowany jest przez system IRK po wybraniu przez kandydata kierunku studiów.

OPŁATY ZA STUDIA

 

Wysokość opłaty za studia dla obywateli polskich, obywateli Unii Europejskiej oraz cudzoziemców dostępna  w serwisie rekrutacyjnym https://rekrutacja.uni.wroc.pl/ po wybraniu właściwego kierunku studiów (nazwa, forma, stopień) a następnie zakładki OPŁATY